Login: Password:
Password not working or forgotten?

Not logged in | Log in

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

Mercedes-Benz Antos 2533 M CompactSpace 6x2 #02

Details

NameMercedes-Benz Antos 2533 M CompactSpace 6x2
VIN
Built2017
Scrapped
Owners
2017Remondis Częstochowa
Registration Numbers
Year Of Get Year Of Remove Registration Plate
2017PZ 510MX
Vehicle Numbers
Year Of Get Year Of Remove Vehicle Number
201702 / Remondis Częstochowa

Photos

31 july 2017 - Częstochowa, ul. Wierzyńskiego. Duże osiedle potrzebuje dużego pojazdu do odbierania odpadów. Od 1 lipca 2017 rolę w mieście przejęła firma Remondis co mocno zaowocowało nowymi pojazdami. PS. Sorka za lusterko.
Author: Konrad M

Comments: 1

31 july 2017 - Częstochowa, ul. Kwiatkowskiego. Przez 26 lat jak żyje(ze 20 świadomie), na osiedlu pod moim blokiem widywałem śmieciarki obecnie firmy Suez Południe(jeszcze chwile temu Sita Południe). Dzięki ustawie śmieciowej po takim czasie przyszła zmiana i przez okno mogę podziwiać coś co kiedyś byłoby anomalią czyli auta Remondisu. Patrząc na ten wóz odpalają się sentymentalne wspomnienia gdy w tym miejscu zamiast nowego Mercedesa jechał stary Jelcz 315/325, Liaz, Mercedes LK/SK. Oprócz pojazdu zmienił się krajobraz osiedla z wielkiej płyty, starej dziurawej drogi i nawiązując do śmieciarki... metalowych głośnych kontenerów. Ech.. no cóż. Idziemy z duchem czasu, choć żałuję, że ie chciało mi się robić wcześniej zdjęć :)
Author: Konrad M

31 august 2017 - Częstochowa, ul. Borelowskiego. Można rzecz, że pojazd pachnący nowością, ale w przypadku tej branży to mało trafne stwierdzenie :) PS. Ostatnie już zdjęcie Antosa. Mimo iż pewnie prędko go nie złapię to koniec spamowania :)
Author: Konrad M