Login: Password:
Password not working or forgotten?

Not logged in | Log in

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Wałbrzychu/Renault Kerax

Renault Kerax 420.34 6x6 #381[D]81

28 may 2011 - Wałbrzych - ulica Piastów Śląskich - strażacki kontenerowiec opuszcza tereny hipodromu po pokazach Fire Fighting. W tle widać wyrzutnię rakiet Langusta Z wojskowych pojazdów był również MAN z lawetą, Rosomak, Uaz, Honker, Scot, i jakieś takie cuś Scoto-podobne z jednostki w Bolesławcu. MAN-a i Langustę dodam niebawem. Było też kilka strażackich wozów które brały udział w pokazach i również zostaną dodane niebawem.
Author: Muszek

Comments: 3

1 september 2011 - Wałbrzych, Rynek. Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego rada miasta zorganizowała festyn dla dzieci. W festynie uczestniczyli funkcjonariusze: policji, straży granicznej oraz straży pożarnej. Każde dziecko mogło wejść do radiowozu policyjnego tudzież wozu strażackiego, nacisnąć klakson, włączyć syreny itd.
Author: Fraku

Comments: 4

8 june 2012 - Wrocław ul. Borowska 138 ( KW PSP Wrocław ) - ciężki nośnik kontenerowy z Wałbrzych wraz z kontenerem wypełnionym po brzegi sprzętem inżynieryjno-techniczny ( zabudowny przez firmę ZAMET ). Zestaw dociera na koncentracje Sił i Środków przed zabezpieczeniem mistrzostw europy w piłce nożnej " Euro 2012 ".
Author: Kamil Czereba

Comments: 7

7 february 2013 - Wałbrzych, ul. Uczniowska. Do katastrofy doszło w budynku po byłej Fabryce Porcelany Książ. Budynek był wyłączony z użytku i trwały tam prawdopodobnie prace rozbiórkowe. Podczas prowadzenia tych prac zawalił się fragment obiektu. Pod gruzami znalazły się 4 osoby dwie z nich zginęły na miejscu. Przepraszam za taki kadr ale nie dało rady inaczej wykonać zdjęcia. Zdjęcie dodaje w celach dokumentacyjnych.
Author: Tomek94

20 october 2014 - Wałbrzych, ul. Przemysłowa - Baza PSP.
Author: Tomek94

Comments: 1

1 march 2019 - Wałbrzych, al. Sikorskiego.
Author: Tomek94